Warszawa, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Płatny staż

Reguły

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Opis stanowiska:
- organizowanie przesyłek do klientów oraz spółki w Hamburgu,
- prowadzenie statystyk i dokumentacji dot. stanu magazynu,
- telefoniczna oraz pisemna obsługa klienta w zakresie &#8222;internet satelitarny&#8221;.

Kwalifikacje i wymagania:
- biegła znajomość pakietu MS office,
- znajomość języków: angielskiego i niemieckiego w mowie i piśmie,
(znajomość jednego z języków w stopniu bardzo dobrym).

Proponujemy:
- zatrudnienie na umowę zlecenie w elastycznym czasie pracy.
- pracę w międzynarodowej, stale rozwijającej się organizacji,
- możliwości rozwoju zawodowego i osobistego (szkolenia, podnoszenie kwalifikacji),
- zatrudnienie w ciekawej branży z szerokim wachlarzem wykonywanych zadań,
- współpraca z młodym zespołem z Hamburga,
- dogodny dojazd pociągami WKD (20 minut od centrum Warszawy),

- zatrudnienie w godzinach 9:00-14:00 lub 14:00-18:00,
- proponowana stawka wynagrodzenia: w okresie początkowym 12,00 zł netto/h,
następnie, po uzgodnionym w trakcie rozmowy okresie wstępnym &#8211; 15,00 netto zł/h

Gdyby byli Państwo zainteresowani, uprzejmie informuję,
że rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się w dniu 27 października, godzina do uzgodnienia.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 22 Pazdziernik, 2015  11:22

Identyfikator: 565322

Wyświetleń: 3260