Warszawa, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży z językiem angielskim

Warszawa

HUSSAR Gruppa to firma specjalizująca się w dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań dla transportu z zakresu &#8211; spedycji, udrażniania procesu transportowego przez własną sieć pomocy drogowych na Zachodzie Europy, likwidację szkód, produkcję oraz sprzedaż innowacyjnych rozwiązań pozwalających na oszczędności w trakcie transportu oraz wyeliminowanie strat w procesie oraz finansowania poprzez rozwiązania kredytowe, leasingowe oraz windykacyjne (agent kilku banków i czołowej organizacji windykacyjne GetBack S.A.).
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy profesjonalistów na stanowisko:

SPECJALISTY DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY
Z BIEGŁYM JĘZYKIEM ANGIELSKIM
Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: WS/ANG/WaW/1013

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- aktywne umawianie spotkań dla przedstawicieli handlowych
- budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
- aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
- przygotowywanie raportów i analiz rynkowych

WYMAGANIA:
- biegła znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
- wykształcenie min. średnie
- doświadczenie w obsłudze klienta
- doświadczenie w spedycji
- mile widziana znajomość branży transportowej
- znajomość technik sprzedaży i zasad budowania długotrwałych relacji z klientami
- komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność
- asertywność i umiejętności pracy pod presją czasu
- dodatkowy atut &#8211; pobyt w Anglii

OFERUJEMY:
- umowę o pracę
- atrakcyjny system wynagrodzenia uzależniony od wyników (podstawa + prowizja + premia)
- niezbędne narzędzia pracy &#8211; laptop, telefon służbowy, baza danych
- profesjonalne wdrożenie do pracy
- pracę w młodym dynamicznym zespole w przyjaznej atmosferze

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV wraz z klauzulą
o ochronie danych osobowych na adres rekrutacja@gruppa-holding.com , podając w temacie maila:

Ogłoszenie dodane: Piatek, 04 Pazdziernik, 2013  12:57

Identyfikator: 481264

Wyświetleń: 2276