Warszawa, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Telemarketer

Warszawa

GlobalForce Services jest międzynarodową agencją rekrutacyjną z wieloletnim doświadczeniem. Obecnie, dla jednego z naszych klientów, rozwijającej się firmy farmaceutyczno-kosmetycznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:
 Sprzedaż telefoniczna produktów firmy,
 Prace administracyjne i biurowe.

Wymagania:
 Doświadczenie w telemarketingu
 Orientacja na wyniki i chęć rozwoju
 Otwartość, komunikatywność,
 Dobra organizacja pracy,
 Umiejętność sprawnego wyszukiwania informacji w internecie,
 Mile widziane doświadczenie w sprzedaży przez telefon w branzy kosmetycznej lub farmaceutycznej.

Oferujemy:
 Pracę w pełnym wymiarze godzin
 Dedykowane stanowisko pracy
 Możliwość awansu i rozwoju zawodowego
 Mozliwość budowy i zarządzania własnym zespołem
 Niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres praca@globalforce.pl/
lub o pozostawienie CV on-line na stronie globalforce.pl/

Prosimy o podanie nazwy stanowiska w temacie wiadomości oraz o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych. Gwarantujemy poufność zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 21 Czerwiec, 2013  16:24

Identyfikator: 464504

Wyświetleń: 6225