Warszawa, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Telemarketer - Warszawa

Warszawa

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Chronos Consulting (chronosconsulting.com) jest częścią Coberon Chronos Group - międzynarodowej firmy doradczej, umieszczonej na liście Deloitte&#8217;s Technology Fast 500 EMEA. Firma cieszy się uznaniem na rynku pracy stałej i tymczasowej, a także outsourcingu rozwiązań informatycznych dla szeregu firm z listy Fortune 500. Grupa posiada oddziały w 50 lokalizacjach na świecie.

twitter.comcoberonchronos
facebook.com /coberonchronos

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:
Telefoniczne nawiązywanie kontaktów handlowych
Obsługa zamówień oraz realizacja planu sprzedaży
Prezentacja ofert handlowych
Przygotowanie raportów z wykonanych działań
Rozwój portfolio klientów

Wymagania:
Umiejętność opracowania ofert oraz ich prezentacji
Praktyczna znajomość technik sprzedaży
Bardzo dobra organizacja pracy
Komunikatywność
Dyspozycyjność

Oferujemy:
Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego
Kariera w stabilnej firmie
Otwarta i przyjazna atmosfera pracy
Atrakcyjne warunki finansowe
Narzędzia pracy

Region: Warszawa

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (podając w temacie wiadomości nazwę stanowiska) na adres : poland@chronosconsulting.com

chronosconsulting.comcomponent/jobs/detail_job/57663-telemarketer---warszawa

Ogłoszenie dodane: Piatek, 19 Pazdziernik, 2012  11:07

Identyfikator: 421144

Wyświetleń: 5482