Warszawa, Mazowieckie

Praca na gospodarstwie przy dojeniu krów i kóz. Dojarz - Holandia

Holandia

Dla naszego klienta w Holandii poszukuję osób do pracy na gospodarstwie przy mechanicznym dojeniu krów, kóz i opiece nad cielakami.

Gwarantujemy bardzo dobre warunki, stałą pracę 45-60 godzin tygodniowo i szczegółowe informacje na temat pracy przed wyjazdem.

WYMAGANIA:
- pewne doświadczenie z mechanicznym dojeniem krów lub kóz
- język angielski, niemiecki lub holenderski w stopniu podstawowym
- prawo jazdy (własny samochód będzie dodatkowym atutem) - zamiłowanie do pracy ze zwierzętami

OFERUJEMY:
- legalną pełnoetatową pracę na terytorium Holandii;
- wynagrodzenie &#8364;10,05 - &#8364;10,71 brutto/godz;
- cotygodniowe wypłaty;
- zakwaterowanie zgodne z normami prawa holenderskiego &#8364;54,50/tydz;
- ubezpieczenie &#8364;23,99 tydzień;
- regularny system urlopowy (np: 6 tygodni pracy i 3 tygodnie wakacji lub 8 tygodni pracy i 4 tygodnie wakacji);
- zwrot kosztów dojazdu do pracy od &#8364;0,15 do &#8364;0,19 za 1 km; - opiekę polskojęzycznych koordynatorów 24/7;

OBOWIĄZKI:
- głównie mechaniczne dojenie krów lub kóz.
- opieka i karmienie cieląt;
- praca z maszynami (na przykład karmienie krów ciągnikiem + mieszalnikiem).

Kontakt
adrian@karierawholandii.pl
+48 600 134 877

Ogłoszenie dodane: Piatek, 19 Czerwiec, 2020  12:38

Identyfikator: 685216

Wyświetleń: 5836