Warszawa, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Operator maszyn

Nowy Dwór Mazowiecki

ROSINSKI PACKAGING to lider w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych do chemii gospodarczej, kosmetyków, artykułów spożywczych i parafarmaceutyków. Nasze wyroby trafiają na rynki całego świata. Dysponujemy bardzo dobrze zorganizowanym i ciągle modernizowanym zapleczem produkcyjnym, narzędziownią, taborem logistycznym. Dokładamy wszelkich starań aby świadczone przez nas usługi oraz produkowane opakowania charakteryzowały się nowoczesnością, wysokim standardem jakościowym i były przyjazne otoczeniu. Naszym pracownikom oferujemy stabilną, ciekawą i pełną wyzwań pracę.

Więcej szczegółów można znaleźć na naszej stronie www.rosinski.com.pl

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Obsługa maszyn rozdmuchowych/wtryskowych
Obsługa urządzeń peryferyjnych pracujących w gnieździe produkcyjnym
Dbanie o jakość produkcji
Produkcja wyrobów
Praca w systemie trzyzmianowym

WYMAGANIA:
Wykształcenie minimum zawodowe (mile widziane techniczne)
Odpowiedzialność i zaangażowanie w pracy
Przestrzeganie wymogów Zintegrowanego Systemu Zarządzania
Dyspozycyjność
Brak nałogów
Dobry stan zdrowia

OFERUJEMY:
Umowę o pracę w stabilnej firmie
Atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość rozwoju i awansu
Dodatkowe szkolenia zorganizowane przez firmę (wózki widłowe, zwyżki, suwnice)
Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci, dofinansowania do obozów i kolonii i inne)
Ubezpieczenie grupowe
Prywatną opiekę medyczną

Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Tel. kontaktowy 880 900 000

Ogłoszenie dodane: Piatek, 21 Styczen, 2022  07:29

Identyfikator: 712138

Wyświetleń: 2311